13 Temmuz 2024, Cumartesi Gazete Oksijen
Video Giriş: 03.10.2023 10:49 | Son Güncelleme: 26.10.2023 11:00

Leave the World Behind tanıtımı

Gerilim severlerin merakla beklediği Netflix yapımı Leave the World Behind'dan fragman geldi. Yıldızlarla dolu kadrosuyla dikkat çeken film Aralık'ta yayınlanacak

Netflix’ten gerilim filmi severlerin hoşuna baş yapıt geliyor. İzleyenlerin tüylerini diken diken edecek olan Leave the World Behind, 2020’nin en çok satan Rumaan Alam’ın aynı isimli kitabından uyarlandı.

Başrollerinde Julia Roberts, Ethan Hawke ve yer alıyor. Ayrıca filmde Mahershala Ali, Kevin Bacon Myha’la Herrold ve Charlie Evans eşlik ediyor.Filmin yönetmenliğini herkesin yakından bildiği bir isim yapıyor. Mr Robot ile ünlenen Sam Esmail filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstleniyor.

Film genç bir çiftin, iki çocuklarıyla birlikte şehirden uzakta yaşamaya karar vermesiyle başlıyor. Sakin bir tatil geçirmek için Long Island’ın ücra bir köşesinde bir ev kiralıyor. Eve ilk gittiklerinde her şey yolunda gidiyor. Ancak akşam olduğunda evin gerçek sahipleri olduğunu iddia eden kişiler ansızın kapıda beliyor.

New York’ta yaşanan elektrik kesintisi tüm şehri etkilediğini anlatıyor. Bu yüzden eve dönmek zorunda kaldığını belirtiyor. Lakin tehlikede olan yer sadece New York değildir. Karakterler, her yeri etkisi altına alan ve her geçen dakika daha da korkutucu hale gelen bir siber saldırıyla mücadele etmesi gerekiyor.

Leave the World Behind, 22 Kasım’da sinemalarda gösterime girecek. Ardından 8 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak.

Benzer Videolar