22 Temmuz 2024, Pazartesi Gazete Oksijen
Video Giriş: 04.07.2023 17:44 | Son Güncelleme: 04.07.2023 17:51

Sylvester Stallone’nın hayatını konu alan belgeselden ilk fragman

Rocky karakteri ile tanınan Sylvester Stallone’ın hayatı Netflix belgeseli oldu. Sly adını taşıyan belgesel aktörün oyunculuk kariyerine odaklanıyor. Yapımın yönetmenliğini ise Thom Zimny üstleniyor

Sylvester Stallone’ın hayatı ve kariyeri Netflix belgeseli olmaya hazırlanıyor. Ünlü aktörün oyunculuk kariyerine odaklanan yapımdan ilk tanıtım yayımlandı. Sly adını taşıyan yapımın yönetmenliğini Thom Zimny üstleniyor. Rocky Balboa ve Rambo gibi kült yapımlarla aksiyon sinemasının unutulmazları arasına giren 76 yaşındaki aktör, Sly adlı filmde bu defa kendi hayatını aktaracak.

Son olarak Tulsa King dizisindeki Dwight Manfredi rolü ve 2023 yapımı Guardians of the Galaxy Vol. 3’teki Stakar Ogord karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan Sylvester Stallone, şimdi Netflix belgeseline konu oluyor. İtalyan kökenli Amerikalı oyuncu Stallone’un Hollywood yaşam tarzı içerisinde ayakta kalabilmek için yapması gereken fedakarlıkları ve pişmanlıkları takip eden yapım için ilk kısa tanıtım Netflix’in resmi YouTube hesabı üzerinden paylaşıldı. 

Benzer Videolar