24 Haziran 2024, Pazartesi Gazete Oksijen
Haber Giriş: 23.04.2024 23:50 | Son Güncelleme: 23.04.2024 23:58

AEK Kadın Voleybol Takımı ile yolları ayrılan Yunus Öçal Panathinaikos yolunda

AEK Kadın Voleybol Takımı'nda Yunus Öçal dönemi sona erdi. Yunan ekibiyle sözleşmesi sona eren Öçal, "Hedeflerimiz örtüşmedi ve yollarımızı ayırdık" dedi. Panathinaikos'tan ciddi bir teklif aldığını belirten Türk başantrenör, "Görüşmelerimiz devam ediyor. Teklifi değerlendiriyoruz" diye konuştu
AEK Kadın Voleybol Takımı ile yolları ayrılan Yunus Öçal Panathinaikos yolunda

Türk başantrenör Yunus Öçal, AEK Kadın Voleybol Takımı ile yollarının ayrıldığını söyledi. Öçal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yunanistan temsilcisiyle sözleşmesinin sona erdiğini belirterek, kariyerine farklı bir takımda devam edeceğini kaydetti.

"Hedeflerimiz örtüşmedi"

Kasım 2022'den bu yana görev yaptığı AEK'ya geçen sene tarihinde ilk kez Yunanistan Kupası şampiyonluğu yaşatan Yunus Öçal, "AEK ile Yunanistan Kupası'nda 2 kez finale yükseldik ve birinde şampiyonluk elde ettik. Ligde de 2 defa yarı final oynadık. Kontratım sona erdi. AEK, çok büyüme niyetinde değil. Bu durum da bana uymadı. Hedeflerimiz örtüşmedi ve yollarımızı ayırdık" ifadelerini kullandı.

"Panathinaikos'tan ciddi bir teklif var"

Yunanistan'dan ve Türkiye'den teklifler aldığını vurgulayan 35 yaşındaki çalıştırıcı, "Panathinaikos'tan ciddi bir teklif var. Görüşmelerimiz devam ediyor. Teklifi değerlendiriyoruz. Ligde Panathinaikos ile Olympiakos arasındaki final serisinin tamamlanmasının ardından durum netleşecek" diye konuştu.

Kaynak: AA