19 Haziran 2024, Çarşamba Gazete Oksijen
Haber Giriş: 10.06.2024 15:29 | Son Güncelleme: 10.06.2024 15:36

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdık

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım dünkü kongre sonrası yaptığı ilk yazılı açıklamada "Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız" dedi
Aziz Yıldırım: Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdık

Fenerbahçe dün yapılan Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda başkan adayı olan fakat rakibi Ali Koç'a kaybeden Aziz Yıldırım'dan ilk açıklama geldi.  Yıldırım "Büyük Fenerbahçe Taraftarına"diye başladığı yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

  • Bundan yaklaşık 3 hafta önce, ben ve arkadaşlarım her şeyden çok sevdiğimiz kulübümüzü yönetmeye talip olduk. Süreç boyunca binlerce kongre üyemize dokunduk, onların sorunlarını dinledik, duygularına tercüman olduk.
  • Dün gerçekleşen olağan seçimli kongrede, Sayın Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve getirildi. Kendilerine yeni dönemde gönülden başarılar diliyorum. Kazanan, her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun.
  • Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen tüm Fenerbahçe derneklerine, bizlere destek olan ya da olmayan tüm kongre üyelerimize, dünyada eşi benzeri olmayan taraftarlarımıza, özverilerini bir an bile eksik etmeyen gönüllü çalışan dostlarımıza, ÇOCUKLARA, gençlere ve kulübümüze teşekkür ederim.
  • Şahsım ve arkadaşlarım, 3 hafta önce aday olarak, Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz.
  • Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşırız. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız. Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle, Hepinizi saygıyla selamlıyorum.