18 Mayıs 2024, Cumartesi Gazete Oksijen
Video Giriş: 11.08.2023 10:27 | Son Güncelleme: 11.08.2023 10:48

Kötü Adamın 10 Günü yeni fragman

Başrolünde Nejat İşler’in yer aldığı, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan Kötü Adamın 10 Günü’nden fragman yayınlandı

Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, ilk filmi beğeni toplayan üçlemenin ikincisi Kötü Adamın 10 Günü’nden tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrolünde Nejat İşler’in yer aldığı, Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini, Ay Yapım’ın ise yapımını üstlendiği Kötü Adamın 10 Günü, 18 Ağustos’ta yayına girecek. 

İlayda Alişan, Şenay Gürler, Esra Ronabar, İlayda Akdoğan, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik gibi başarılı isimleri yer aldığı filmin ikincisinde kadroya Nur Sürer, Mahir Günşiray, Hazal Subaşı ve Hazal Filiz Küçükköse katılıyor. Aksiyon, heyecan ve gerilim dozu gittikçe yükselen Kötü Adamın 10 Günü, 18 Ağustos’ta tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Dizi, hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra kötü bir adam olmaya karar veren Sadık'ın, köşkte işlenen tuhaf bir cinayeti çözmeye çalışmasını konu alıyor. Aksiyon dolu üçlemenin ikinci filminde; mafya adamları, ve sadist katillerin karanlık dünyasına bir kez daha adım atmak zorunda kalan Sadık’ı çok daha tehlikeli tuzaklar bekliyor.

Benzer Videolar