05 Aralık 2022, Pazartesi
Haber Giriş: 27.06.2022 15:27 | Son Güncelleme: 27.06.2022 15:35

Johnny Depp Karayip Korsanları'na geri mi dönecek?

Amber Heard'ın şiddet ve istismar suçlamaları nedeniyle Karayip Korsanları serisinden çıkarılan Johnny Depp'e Disney tarafından 300 milyon dolarlık teklif yapıldığı öne sürüldü
Johnny Depp Karayip Korsanları'na geri mi dönecek?

Eski eşi Amber Heard ile arasında olan karalama davasını kazanan Johnny Depp’in Disney ile anlaşacağı öne sürüldü. İddiaya göre Heard’ın taciz ve şiddet iddiaları sonrası Karayip Korsanları filminin kadrosundan çıkarılan Depp’e yeni teklif yapıldı. 

32 yaşındaki aktristin suçlamaları sonrasında rol aldığı Fantastik Canavarlar serisinin kadrosundan çıkarılan Depp’e en büyük darbe Karayip Korsanları'nın yapımcı şirketinden gelmişti. 2018 yılında, yapım şirketi Disney, Depp'in kendisiyle özdeşleşen Kaptan Jack Sparrow karakterini bir daha oynamayacağını açıklamıştı.  

Bir kaynak Poptopic'e aktörün Amber Heard'a yönelik hakaret davasını kazanmasından sonra Disney ile 300 milyon dolarlık bir anlaşma hakkında görüştüğünü söyledi. İçeriden biri, Disney'in Depp ile olan ilişkiyi düzeltmekle ilgilendiğini ve yakın zamanda ona ulaştığını açıkladı.

Teklifin içinde Disney Plus dizisi de var

Hatta bu iddialara göre yapımcı şirketin yetkilileri, Depp'in Amber Heard'e açtığı davanın başlamasından önce aktöre ulaştı ve Karayip Korsanları serisine bir ya da iki Film için dönmek isteyip istemeyeceğini sordu. Ancak Depp, 6 hafta süren davada bir daha seride yer almak istemediğini de açıklamıştı.

"Geri döneceği konusunda umutlular"

Ayrıca Disney Plus için başka bir projenin de söz konusu olduğunu belirten kaynak şunları söyledi: Teklifin içeriğinde Johnny Depp'in Karayip Korsanları 6'da Jack Sparrow olarak geri dönmesi  ve de Siyah İnci Kaptanı'nın erken yaşamını konu alan bir yan Disney Plus dizisi bulunuyor. Size söyleyebileceğim şu ki, stüdyo Jack Sparrow hakkında bir film için şimdiden bir taslak hazırladı, bu yüzden Johnny'nin onları affedeceği ve ikonik karakteri olarak geri döneceği konusunda çok umutlular.'

(Kaynak: DailyMail)