9 Aralık Bu hafta sonu Cooks Grove’da bu sene için zeytinyağı ve yörenin yerel lezzetleri etrafında düzenlediğimiz etkinliklerin ikincisi var. Bu sefer temamız “Eski Yıla Veda, Yeni Yıla Merhaba”. Bu sene için derken, kastım zeytin senesi. Ekimden ekime, yani hasattan hasada. Bu tüm Kuzey Ege için böyle. Ne de olsa zeytin ormanları buralar. 2021 Ekim’den 2022 Ekim’e altı etkinlik planladık. Zeytinyağımızın başrolde olacağı...