28 Ocak Kapuska yaptım. Ufak bir lahanaydı ama yine de koca bir tencere yemek oldu. Pişerken soğan, pırasa, sarımsak koymuştum, bir de füme kaburga almıştım, onu da tencereye attım. Füme tadını artırmak için de füme paprika. Baharat olarak da az biraz kimyon. Verdim suyunu pişti. 3.5 saat pişti. Çok da şahane akşam yemeği oldu. Ama arttı. Hem de epey. Bakalım önümüzdeki günlerde neye dönüşecek? Kapuskadan...