17 Temmuz 2024, Çarşamba Gazete Oksijen
Haber Giriş: 15.06.2024 12:52 | Son Güncelleme: 15.06.2024 13:09

Tarkan yeni albümünden 6 video yayınladı

Tarkan, 7 yıl aradan sonra 11'inci stüdyo albümü Kuantum 51'i dinleyiciyle buluşturdu. Albümünden 6 parçanın videosunu YouTube hesabından paylaşan Megastar binlerce izlenmeye ulaştı
Tarkan yeni albümünden 6 video yayınladı

Tarkan’ın yeni albümü Kuantum 51'i tüm dijital platformlarda eş zamanlı olarak yayınlandı. Megastar'ın 11'inci stüdyo albümü 12 şarkıdan oluşuyor. Tarkan, her bir şarkı için video hazırlayarak dinleyicilerin albümü baştan sona görüntülü olarak deneyimleme fırsatı sundu. YouTube hesabından albümün 6 parçasının videosunu yayınlayan Tarkan, binlerce görüntülenme aldı. Videolar arasında en çok izlenen ise albümün Darmaduman parçası oldu.

 

Prodüktörlüğünü Tarkan’ın üstlendiği 'Kuantum 51’in dört parçasının aranjörlüğünü Ozan Çolakoğlu yaparken İskender Paydaş, Ateş Berker Öngören, Murat Matthew Erdem, Turaç Berkay Özer, Mert Kemancı düzenlemeleri de var. Kuantum 51'de şarkıların birçoğunun söz ve müziği Tarkan imzası taşıyor. Bunun yanı sıra, sözleri Aysel Gürel’e ait iki şarkı, söz ve müziği Güler Özince’ye ait bir şarkı, Turaç Berkay Özer, Murat Matthew Erdem ve Serkan İzzet Özdoğan besteleri ve iki şarkıda Günay Çoban sözleri bulunuyor.