21 Aralık Sonunda! İki haftadır süren etkinlik sonrası kalan malzeme temizliği bitti. Tabii hala dipfrizlerde dondurduğumuz malzeme var ama en azından donmaya gelmeyecek ya da tercih etmeyeceğim malzeme tükendi. Yumurtalar da bitti, bir süre yumurta görmesem iyi olur. Ayvalık’a inip ufak bir alışveriş yapıyorum, sonra da temizlik malzemesi, kağıt peçeteler gibi ürünler için Metro’ya uğradım. Metro’nun balık reyonu...